The Hitman’s Bodyguard: најурнебесниот трејлер кој ќе го погледнете неделава

The Hitman’s Bodyguard: најурнебесниот трејлер кој ќе го погледнете неделава

Рајан Рејнолдс оваа година го видовме во СФ хоророт Life, но ова лето тој ќе се врати во кино салите со добро познат жанр. Акциона комедија.

ryan3

The Hitman’s Bodyguard е најновиот проект на канадскиот актер, а во него тој ќе глуми покрај 2 легенди на филмското платно.

ryan4

Самуел Л. Џексон и Гери Олдман. Рејнолдс пак во The Hitman’s Bodyguard ќе глуми телохранител кој ќе се здружи со екс непријателот (платен убиец) глумен од Самуел Л. Џексон за да поразат познат диктатор (Гери Олдман).

ryan2

Во филмот на Патрик Хјуз ќе ги видиме и одличните Селма Хајек, Елоди Јанг, Кристи Мичел и Јоаким де Алмеида.

Премиерата на The Hitman’s Bodyguard е закажана за 18-ти август, а ова е првиот урнебесен трејлер.

Објавено од admin на 14 April 2017, 07:30