Најдобрите Twitter реакции за изгледот на Џокерот

Најдобрите Twitter реакции за изгледот на Џокерот

Изгледот на Џеред Лето во улогата на Џокерот за претстојниот акционен супер-херојски филм Suicide Squad беше откриен за фановите, а по објавувањето на официјалната фотографија пристигнаа и реакциите.

jared2

Suicide Squad ќе биде најновиот режисерски обид на Дејвид Ајер, а во него владата на САД ќе ги собере најголемите и најзлобните негативци кои и се познати на јавноста со цел да учествуваат во тајни задачи кои мора да бидат изведени со прецизност и екстремна дискреција. Покрај Џеред во останатите улоги ќе имаме можност да ги видиме и одличните Вил Смит, Џеј Кортни, Џоел Кинеман, Марго Роби, Вајола Дејвис, Скот Иствуд, Комон и манекенката Кара Делавињ.

Премиерата е закажана за 5-ти август 2016-та година.
Фановите беа изненадени од необичниот изглед на Џеред Лето во блокбастерот на DC Comics, а кои беа нивните реакции? Погледнете што напишаа на социјалната мрежа Твитер.

joker

joker2

joker3

joker4

joker5

joker6

joker7

Објавено од admin .f24 на 27 April 2015, 08:10