Spectre на црвениот тепих во Лондон

Spectre на црвениот тепих во Лондон

Премиерата на 24-от филм во Џејмс Бонд франшизата, насловен Spectre се одржа синоќа во The Royal Albert Hall. На црвениот тепих во Лондон покрај актерите Даниел Крег, Моника Белучи, Села Сејду, Бен Вишау, Кристоф Валц, Рејф Фајнс и режисерот Сем Мендез, присуствуваа и Сем Смит (пејачот н насловната нумера), но и претставници на кралското семејство.

bond5

На светската премиера во The Royal Albert Hall пристигнаа и принцовите Вилијам и Хари, како и Кетрин, Војводката од Кембриџ.

Премиерата на Spectre е закажана за 5-ти ноември во Cineplexx кино-салите, а до тогаш погледнете како таа помина во Лондон.

bond15

bond14

bond

bond2

bond4

bond6

bond7

bond8

bond9

bond10

bond11

bond12

bond13

Објавено од admin .f24 на 27 October 2015, 11:06