Despicable Me 3 прв трејлер

Despicable Me 3 прв трејлер

Гру (Стив Карел) и агентката Луси Вајлд (Кристен Виг) се на нова мисија во 3-то продолжение од анимираната комедија Despicable Me.

despicable-me-3-gru-600x248

Првиот трејлер за Despicable Me 3 е конечно објавен, а најновиот негативец кој ќе му задава проблеми на Гру е Бенџамин Брет (со гласот на одличниот Треј Паркер). Екс детска ѕвезда кој е „заглавен“ со имиџот и животниот стил во 80-те. Во улогите на посвоените ќерки на Гру, Марго Едит и Агнес, повторно ќе ги чуеме гласовите на Миранда Косгоув, Дејна Гејер и Нев Шарел, а за режијата се погрижија Пјер Кофин и Кајл Балда.

despicable-me-3-trey-parker1-600x251

Премиерата е закажана за 30-ти јуни, следната година. Погледнете.

Објавено од admin на 16 December 2016, 08:38