Неколку супер клипови кои ќе ве „загреат“ за Wonder Woman

Неколку супер клипови кои ќе ве „загреат“ за Wonder Woman

Летниот блокбастер Wonder Woman пристигнува во кино салите следниот месец, а DC Comics е во финална фаза на „подгревање“ на атмосферата со дури 7 нови акциони клипови.

wonder-woman-movie-image-23-600x400

По Batman V Superman, ќе имаме можност да ја видиме израелската актерка Гал Гадот повторно во улогата на Дајана Принц, овој пат во соло филмот режиран од одличната Пети Џенкинс.

wonder-woman-movie-image-2-600x400

Во останатите улоги ќе ги видиме и одличните Крис Пајн, Кони Нилсен, Дени Хјустон, Робин Рајт, а DC Comics за продукцијата на филмот потроши 120 милиони долари.

wonder-woman-movie-image-31-600x401

Премиерата e закажана за 2-ри јуни, а ова се 7-те супер клипови:

Бонус:

Објавено од admin на 22 May 2017, 10:47