Нови ТВ спотови за Noah

Нови ТВ спотови за Noah

По бројните трејлери, денеска имаме и четири нови ТВ спотови за претстојниот библиски еп на режисерот Дарен Аронофски, Noah:

Филмот, кој има буџет од 130 милиони долари, е адаптација на познатата приказна за Ное и креирањето на Арката, која треба да го заштити неговото семејство од претстојната поплава.

Во Noah се појавува одлична актерска екипа: Расел Кроу, Ема Вотсон, Џенифер Конели, Реј Винстон, Логан Лерман и Ентони Хопкинс. Премиерата е закажана за 28-ми март.

Објавено од admin на 17 March 2014, 10:06