Актер спроти актер: најдобрите интервјуа на Variety пак на едно место

Актер спроти актер: најдобрите интервјуа на Variety пак на едно место

Традиционално кон крајот на секоја година Variety магазинот ги собира најдобрите и најактуелните актери кои ја одбележале годината која изминува.

emma

Секој од нив добива можност да размени идеи, искуства и мислења за нивните филмови, идни проекти и процеси на продукција со колегите од спротива. Нема медијатор, нема новинар меѓу нив. Само двајцата прашуваат и одговараат на прашања, а подоцна тие се претвораат во фантастична конверзација.

ryan

Кои беа актерските интервјуа кои Variety ги направи оваа година?

Погледнете ги подолу.

Рајан Рејнолдс и Тараџи П. Хенсен

Том Хенкс и Вајола Дејвис

Ејми Адамс и Ендру Гарфилд

Никол Кидман и Кејси Афлек

Адам Драјвер и Мајкл Шенон

Натали Портман и Мишел Вилијамс

Ема Стоун и Моли Шенон

Метју Меконахи и Џеф Бриџис

Анет Бенинг и Наоми Харис

Објавено од admin на 8 December 2016, 07:47