Искрениот трејлер за Aliens е тука

Искрениот трејлер за Aliens е тука

Alien Covenant, најновото 6-то продолжение од Alien филмската франшиза пристигнува во кино салите оваа недела. Најновиот проект на Ридли Скот повторно го има Мајкл Фасбенер во главната улога, а покрај него и Кетрин Вотерсон, Демијан Башир, Џејмс Франко…

Aliens1-1

Сепак, додека го очекуваме во кино салите да се потсетиме и на искрениот трејлер за Aliens, филмот во режија на Џејмс Камерон од 1986-та година. Aliens се смета за еден од најдобрите во самата франшиза, и на големо изненадување на фановите и донесе номинација за Оскар на Сигурни Вивер во категоријата најдобра актерка во главна женска улога.

aliens-2

Но што имаше искрениот трејлер да каже за Aliens? Погледнете:

Објавено од admin на 19 May 2017, 07:32