Во два филма по ред сум без веѓи!

Во два филма по ред сум без веѓи!

Оскаровецот, Џеред Лето по долга пауза пристигна во ток шоуто на Елен Деџенерис каде го промовираше најновиот филм, Suicide Squad, филмот на DC Comics кој треба во август да пристигне во кино салите.

Меѓу другото, во интервјуто со Елен зборуваше и за фактот дека за потребите на ликот кој го портретира, Џокерот, тој морал повторно да ги избричи веѓите.

letto

Тоа веќе го направи и во драмата Dallas Buyer’s Club, а за самата улога тој ја освои наградата Оскар за најдобра споредна улога. Покрај недостатокот на веѓи, Лето истакна и дека втор пат по ред ќе мора да носи и црвен кармин на филмското платно. A како изгледаше интервјуто на Џеред Лето?

Погледнете.

Објавено од admin .f24 на 24 May 2016, 09:45