Нов интернационален трејлер за Paranormal Activity: The Marked Ones

Нов интернационален трејлер за Paranormal Activity: The Marked Ones

Денеска го имаме новиот интернационален трејлер за Paranormal Activity: The Marked Ones, спин-оф филм од познатата хорор франшиза. Приказната се случува во едно предградие на Лос Анџелес, каде еден млад човек постепено бива опседнат од мрачна сила, која треба да им е позната на Paranormal Activity фановите.

Во главните улоги се појавуваат Ричард Кабрал, Карлос Пратс, Еди Фернандес и Кимберли Аблес. Режисер е Кристофер Ландон (сценарист на Disturbia и на сите Paranormal Activity продолженија).

The Marked Ones ќе се појави во кино салите а 3-ти јануари, следната година.

Објавено од admin на 25 November 2013, 08:40