Нов трејлер за комедијата Writers

Нов трејлер за комедијата Writers

Millenium Entertainment денеска го објави новиот трејлер за комедијата Writers. Приказната во филмот се фокусира на познат писател, неговата бивша жена и нивните две деца-тинејџери, кои се запознаваат и соочуваат со комплексноста на љубовта во сите нејзини форми, во текот на една година. Погледнете го забавниот трејлер:

Сценариото и режијата се на Џош Бун. Во главните улоги се појавуваат Грег Кинер, Џенифер Коноли, Логан Лерман, Кристен Бел, Стивен Кинг и Лили Колинс (ќерка на пејачот Фил Колинс). Writers, кој за време на продукцијата беше насловен Stuck in Love, беше премиерно прикажан на Филмскиот Фестивал во Торонто, минатата година. Филмот ќе се појави во кино салите на 19-ти април.

Објавено од admin на 10 February 2013, 14:27