Џеј Ло и двојничката се подготвени за акција

Џеј Ло и двојничката се подготвени за акција

Џенифер Лопез минатата година се врати на „малите екрани“ со крими драмата Shades Of Blue. Актерката доби добри критики за улогата на корумпираната детективка Харли Сантос, а моментално таа е зафатена со продукцијата на 3-та сезона.

jennifer_in

Лопез беше забележана од папараци фотографите на сетот на Shades Of Bluе, во Њујорк, а покрај неа беше и нејзината двојничка/каскадер која облечена во идентична облека стоеше до Џенифер.

Каскадерката очекувано изгледаше речиси идентично како и Лопез во ноќното снимање. Погледнете:

jennifer

jennifer2

jennifer3

Објавено од admin на 23 May 2017, 07:34