Подгответе се за лето полно со акција – првиот трејлер за The Defenders е тука!

Подгответе се за лето полно со акција – првиот трејлер за The Defenders е тука!

Мини серијата The Defenders пристигнува на „малите екрани“ во август, а денеска Marvel го објави и првиот официјален трејлер.

defenders

Со музиката од Nirvana, трејлерот за нуди дел од борбите, акцијата, 4-та протагонисти, но и поглед на Сигурни Вивер во улогата на главната негативка Александра.

defenders2

The Defenders ќе биде сместена неколку месеци понастаните од последната сезона на Iron Fist, а покрај Чарли Кокс, Кристин Ритер, Фин Џонс и Мајк Колтер, во остатокот од улогите ќе ги видиме и Елоди Јанг (како Електра Начиос), Дебора Ен Вол, Кери Ен Мос, Розарио Досон и Џесика Хенвик.

defenders3

Првите 2 епизоди ќе бидат режирани од Си Џеј Кларксон, а премиерата е закажана за 18-ти август.

defenders5

Погледнете:

Објавено од admin на 5 May 2017, 09:11