The Strain сезона 3: Њујорк против вампирската апокалипса

The Strain сезона 3: Њујорк против вампирската апокалипса

Њујорк е воено поле во 3-та сезона на The Strain и првиот трејлер го потврдува тоа. Отпишани од владата на САД, граѓаните на овој град мора сами да се снаоѓаат во опстанокот, но прашањето е кој ќе победи во оваа „војна“?

the-strain

Продуцентите Гиљермо дел Торо и Карлтон Кол ова лето ќе ни ја претстават 3-та сезона на хит серијата од FX каналот, The Strain сега со нови возбудливи 10 епизоди.

Повторно во улогите ќе можеме да ги видиме Кори Стол, Миа Маестро, Дејвид Бредли, Кевин Дуранд, а премиерата на 1-та од новите 10 епизоди е закажана за 28-ми август на FX каналот.

the-strain2

Погледнете.

Објавено од admin .f24 на 23 June 2016, 08:16